Dzień Otwarty w przedszkolu

Dodano: 17.02.2019

Przekroczenie progu przedszkola dla wielu dzieci staje się poważnym przeżyciem. Te trudne początki na równi z maluchami przeżywają rodzice i dziadkowie. Trzeba pamiętać, że wrażliwa psychika dziecięca wymaga wiele taktu i delikatności, odpowiedzialnych i przemyślanych działań. Aby proces adaptacji dziecka w przedszkolu był miłym przeżyciem, zorganizowaliśmy „Dzień Otwarty”, który odbył się 16 lutego . Podczas tego dnia dzieci, które jeszcze nie uczęszczają do przedszkola, w towarzystwie rodziców mogły zapoznać się z pracującymi paniami , poznać bliżej ofertę edukacyjną, porozmawiać z nauczycielami , przekonać się jak wyglądają sale w przedszkolu oraz plac zabaw. Dzień ten dostarczył dzieciom mnóstwo radości i pokazał, a rodzicom wszelkich informacji dotyczącej pobytu dziecka w przedszkolu.