WIELKANOCNE WARSZTATY Z RODZICAMI

Dodano: 17.04.2019

W dniu 27.03 i 15.04.2019r. w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty wielkanocne, podczas których rodzice, dzieci z grupy Świerszczy i Biedronek  wraz z nauczycielkami wytwarzały ozdoby na wielkanocny stół. W repertuarze rękodzieła były palmy, malowanie, ozdabianie pisanek , a także ozdabianie różnymi technikami zajączka wielkanocnego...:)

We wspaniałym gronie, miłej atmosferze, wśród utalentowanych mam, pomysłów było bardzo wiele. Nasze sale  zamieniły się wówczas na moment w pracownię plastyczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. Rodzice odkrywali swoje talenty plastyczne a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów. Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem, ale był też i czas na miłe pogawędki:) Powstało bardzo dużo pięknych i niepowtarzalnych dekoracji świątecznych. Dziękujemy wszystkim obecnym na warsztatach. Bardzo cieszymy się, że mamy tak uzdolnionych i chętnych do współpracy rodziców...:):)