Dodano: 01.06.2019

Z okazji Dnia Mamy i Taty w dniach 31 maja 2019 roku odbyły się uroczystości w  grupie  Biedronek i Pszczółek. Dzieci w pięknych strojach prezentowały bogaty program artystyczny – inscenizacje bajek, wiersze, piosenki, tańce i  życzenia dla kochanych rodziców. Po występie były życzenia, całusy, prezenty oraz wiele uśmiechów i radości. Za swoje popisy przedszkolaki zostały nagrodzone burzą braw a  na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech.Występy nie były łatwe, ale przedszkolaki świetnie sobie poradziły. Podczas wręczania własnoręcznie wykonanych upominków całusom i uściskom nie było końca. Takie uroczystości w gronie rodzinnym pozwalają umacniać rodzinne więzi, uczą miłości, szacunku, przywiązania, a dzieciom pozwalają zaprezentować zdobyte wcześniej umiejętności.

Rodzicom życzymy Wszystkiego Najlepszego z okazji Waszego Święta!
Znalezione obrazy dla zapytania serce dla mamy